VICHY IDEAL SOLEIL CREAM SPF50+ 50ML Trego me te zmadhuar

VICHY IDEAL SOLEIL CREAM SPF50+ 50ML

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L2,800.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

VICHY IDEAL SOLEIL CREAM SPF50+ 50ML

IDEAL SOLEIL

Krem visage me SPF 50
Pёr femra dhe meshkuj me lёkurё normale nё tё thatё

Pёrbërësit:Mexoryl,njё spektёr tё gjerё tё filtrave UVA dhe UVB
Formule matifikuese ,pёr tё parandaluar shkёlqimin.

Pёrdorimi: Aplikojeni pёrpara ekspozimit nё diell.Riaplikojeni shpesh dhe
butёsisht,veçanёrisht pas notimit.

Shmangni zonёn rreth syve.Nё rast tё kontaktit me sytё shpёlajeni menjёherё

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori