RILASTIL ACNESTIL MAT CREMA 50ML Trego me te zmadhuar

RILASTIL ACNESTIL MAT CREMA 50ML

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L1,950.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

RILASTIL ACNESTIL MAT CREMA 50ML

RILASTIL ACNESTIL MAT CREMA IDRATANTE SEBO NORMALIZZANTE eshte nje emulsion i lehte, qe perthithet shpejt, specifik per te eliminuar shkelqimin ne lekurat e yndyrshme, mikse dhe me tendence akneike.

REZULTATI:

Mbyll poret e zmadhuara dhe perthith yndyren e tepert, duke e ruajtur lekuren te thate dhe te paster.
Jep nje efekt mat dhe minimizon imperfeksionet e lekures. I pershtatshem edhe per lekurat me te ndjeshme.

Menyra e perdorimit:

Aplikohet ne mengjes dhe ne darke ne fytyre te pastruar me pare me RILASTIL ACNESTIL GEL DETERGENTE( xhel lares) ose MOUSSE DETERGENTE(shkume larese)

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori