KORFF SUN SECRET MAT-FLUID SPF 30+ 40ML Trego me te zmadhuar

KORFF SUN SECRET MAT-FLUID SPF 30+ 40ML

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L3,500.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

KORFF SUN SECRET MAT-FLUID SPF 30+ 40ML

Korff Sun Secret Matt Fluid krem dielli, mbrojtës dhe anti-age me SPF 30 është një emulsion me teksturë të lehtë dhe prekje pudre, e indikuar për të mbrojtur të gjithë tipet e lëkurave duke lënë një efekt mat në fytyrë.
Formula inovative, me DNA-Safe Complex dhe përbërësve aktivë matifikues mbron fytyrën nga rrezatimi diellor, ndalon foto-plakjen, parandalon rrudhat dhe hidraton lëkurën. E përshtatshme për lëkura normale mikse dhe të yndyrshme.
– Rezistent  ndaj ujit
– Vetëm filtra fizik
– Pa konservues
– Jo komedogjenik
– I testuar dermatologjikisht dhe klinikisht
– I testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Palladium dhe Mërkur
.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori