LIERAC SUNISSIME BB TINT FLUID GOLDEN SPF30 +*40ML Trego me te zmadhuar

LIERAC SUNISSIME BB TINT FLUID GOLDEN SPF30 +*40ML

Produkt i ri

9 Artikuj

In stock

L3,150.00

Pagesë me para në dorë

L4,500.00 Taksa te perfshira

-30%

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC SUNISSIME BB TINT FLUID GOLDEN SPF30 +*40ML

Laboratorët Lierac propozojnë linjën e parë të kremrave të diellit, me veprim anti-age, mbrojtës ndaj të gjithë spektrit të rrezatimit, duke i dhuruar lëkurës energji. Fluidi mbron lëkurën nga rrezet UVA-UVB duke shmangur shfaqjen e njollave kafe, shfaqjen e rrudhave dhe njëkohësisht e hidraton atë në sajë të formimit të një shtrese mbrojtëse. Formulë e pasuruar me acid hialuronik dhe ekstrakte nga arra e Kokosit, Jasmina dhe Bergamot. Lëkura shfaqet plotësisht e hidratuar dhe e tonifikuar nga aplikimi i parë dhe me pamje të përmirësuar pas aplikimeve të përditshme. Teksturë e përshtatshme për çdo tip lëkure. Nuk jep ngjyrim të bardhë apo yndyrosje të lëkurës. Falë pigmenteve natyrale në përmbajtje bën uniformizimin e ngjyrës së lëkurës.

Përbërës aktiv:

  • Kompleksi Global Protect & Energy: mbrojtje me spektër të gjerë ndaj rrezeve (UVA, UVB, infra te kuqe, rrezet e dukshme)
  • Pro Taurina: mbron nga radikalet e lira të rrezatimit UV
  • Acid hialuronik: efekt hidratues
  • Peptide aktivizuese të melaninës
  • Pigmente natyrale 

Mënyra e përdorimit:

Aplikohet në fytyrë e qafë para ekspozimit në diell. Riaplikohet të paktën çdo 2 orë.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori