LIERAC HYDRAGENIST GEL EYE HYDRA-LISSANT *15ML Trego me te zmadhuar

LIERAC HYDRAGENIST GEL EYE HYDRA-LISSANT *15ML

Produkt i ri

9 Artikuj

In stock

L3,510.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC HYDRAGENIST GEL EYE HYDRA-LISSANT *15ML

Bazuar ne tekniken e oksigjenimit qelizor, ky xhel kombinon veprimin e oksigjenit biomimetik me acidin hialuronik. E pasuruar me ekstrakte me veprim kunder qeskave dhe rratheve te zinj te syve. 

Permbatja:

  • Oksigjen biomimetik - stimulon oksigjenimin qelizor duke hidratuar lekuren. 
  • Acid Hialuronik - veprim hidratues dhe zbutes
  • Vitamina C, E, B5, B6 - veprim antioksidant, hidratues dhe anti-age
  • Ekstrakte dekongjestante - veprim kunder rratheve te zinj dhe qeskave te syve.

Perdorimi:
Fillimisht behet aplikimi me gisht ne zonen rreth syve dhe me pas behet masazhimi i kesaj zone me pjesen kriotermike te produktit. Aplikohet ne mengjes dhe ne darke. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori