RILASTIL PROGRESSION HD SIERO VISO ILLUMIN *15ML Trego me te zmadhuar

RILASTIL PROGRESSION HD SIERO VISO ILLUMIN *15ML

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L2,590.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

RILASTIL PROGRESSION HD SIERO VISO ILLUMIN *15ML

Serum kunder njollave te erreta dhe hiperpigmentimeve te lekures. I jep fytyres nje ngjyrim uniform dhe shkelqim. Perqendrimi i larte i proncipeve aktive jep nje efekt tonifikues, lifting dhe antirrudhe ne fytyre. 
I pershtatshem per te gjitha tipet e lekurave. 

Permbajtja:

  • Kompleks HD 11.6% - i jep lekures shkelqim dhe ka veti anti rrudhe.
  • Cermaidet - tonifikojne dhe rigjenerojne epidermen.
  • Acid Hialuronik - hidraton intensivisht lekuren.

Perdorimi:
Keshillohet te perdoret ne mengjes dhe ne darke. Aplikohet ne fytyre dhe pjesen e qafes duke e perhapur mire deri ne perthithje te plote. Per nje ekfekt me te plote keshillohet shoqerimi me Rilastil Progression HD krem. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori