KORFF S.SECRET SENSOR.MATT SPF50 40ML Trego me te zmadhuar

KORFF S.SECRET SENSOR.MATT SPF50 40ML

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L3,780.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

KORFF S.SECRET SENSOR.MATT SPF50 40ML

Teksture emulsion e cila perthithet shpejt nga lekura dhe ofron mbrojtje kunder rrezeve te diellit. Formula inovative me kompleksin DNA-Safe, SPF 50+ dhe nje nje perberes qe jep efektin mat ne lekure, ofron jo vetem mbrojtje nga rrezatimi, por ka efekt kunder foto-plakjes duke parandaluar keshtu shfaqjen e rrudhave. 
I pershtatshem per te gjitha tipet e lekureave, edhe ato me sensitivet. Parandalon daljen e njollave te erreta ne fytyre dhe eshte rezistent ndaj ujit.

Pa nikel, krom, kobalt, merkur dhe pa paladium. I testuar dermatologjikisht. 

Aplikohet 30 minuta para ekspozimit ne diell dhe riaplikohet me pas çdo 2 ore. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori