DERCOSTECHNIQUE ULTRA APAISANT  NORM-GRASS- 200ML Trego me te zmadhuar

DERCOSTECHNIQUE ULTRA APAISANT NORM-GRASS- 200ML

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L2,000.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

DERCOSTECHNIQUE ULTRA APAISANT NORM-GRASS- 200ML

Shampo qetesuese e skalpit e pershtatshme per floke normale me tendence te yndyrshme. Me efekt pozitiv qe ne perdorimin e pare. Skalpi eshte i qetesuar per 48 ore. Zbut irritimin e lekures se skalpit dhe njekohesisht forcon fibren e flokut. Pa sulfate, pa paraben dhe pa silikone. 

Permbajtje:
- Sensirine: veti zbutese
- Panthenol: zbutes dhe hidratues per flokun
- Vitamin C: antioksidante

Perdorimi:
Perdoret ne floke te lagur duke masazhuar skalpin. Lihet per 1 minute dhe me aps shplahet. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori