JOWAE CLARIFYING MINERAL MASK 50 ML

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L1,656.00

Pagesë me para në dorë

L2,070.00 Taksa te perfshira

-20%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

JOWAE CLARIFYING MINERAL MASK 50 ML

Maske e pershtatshme per te gjitha tipet e lekurave. Me largimin e papastertive lekura mbetet e bute dhe radiante. Me permbajtje:

- Lumifenole - veti antioksidante, nxit metabolizmin qelizor dhe rregullon sintezen e melatonines.

- Ekstrakte te çajit te bardhe - me veprim mbrojtes kunder radikaleve te lira, inhibon sintezene e melatonines. 

- Perla mikro-eksfoliante

MENYRA E PERDORIMIT:

Aplikohet 2 here ne jave ne shtreshe te holle. Tekstura aktivizohet duke bere masazhim per rreth 1 minute, ku tekstura trajte balmi kthehet ne nje shkume ngrohese. Lihet ne 30 sekonda dhe shplahet me uje. Te evitohet zona rreth syve.

*Produktet Jowae jane pa paraben, pa fenoksietanole, pa vajra minerale, pa silikone dhe te patestuara ne kafshe.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori