JOWAE REVITALIZING MOISTURIZING LOTION 400ML

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L1,612.00

Pagesë me para në dorë

L2,015.00 Taksa te perfshira

-20%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

JOWAE REVITALIZING MOISTURIZING LOTION 400ML

Qumesht trupi per lekura normale me tendence te thate. Hidraton dhe tonifikon lekuren. Me permbajtje:

- Lumifenole - veti antioksidante, nxit metabolizmin qelizor dhe rregullon sintezen e melatonines.

- Uje Bamboo - me aminoacide, acide yndyrore, minerale dhe vitamina; hidratim dhe rivitalizim. 

- Gjalp Shea

- Soje

MENYRA E PERDORIMIT:

Aplikohet ne mengjes dhe ne darke.

*Produktet Jowae jane pa paraben, pa fenoksietanole, pa vajra minerale, pa silikone dhe te patestuara ne kafshe.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori