JOWAE SOOTHING NOURISHING BALM 200ML

Produkt i ri

4 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L2,070.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

JOWAE SOOTHING NOURISHING BALM 200ML

Krem trupi me veti ushqyese per lekura te thata dhe shume te thata. Ushqen, krijon nje film lipidik ne lekure dhe e zbut ate, duke qetesuar dhe diskomfortin e shkaktuar nga tharja e lekures. Me permbajtje:

- Lumifenole - veti antioksidante, nxit metabolizmin qelizor dhe rregullon sintezen e melatonines.

- Vaj kamelia - me veti ushqyese (omega 3), riparuese, hidratuese dhe rigjeneruese

- Gjalp Shea

- Vaj Luledielli 

- Glicerine vegjtale

- Vitamine E

MENYRA E PERDORIMIT:

Aplikohet ne mengjes dhe ne darke, duke theksuar me shume perdorimin ne zonat me te thata dhe problematike.

*Produktet Jowae jane pa paraben, pa fenoksietanole, pa vajra minerale, pa silikone dhe te patestuara ne kafshe.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori