JOWAE NOURISHING VERY RICH CREAM 40ML

Produkt i ri

4 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L1,560.00

Pagesë me para në dorë

L1,950.00 Taksa te perfshira

-20%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

JOWAE NOURISHING VERY RICH CREAM 40ML

Krem ushqyes per lekura te thata dhe shume te thata. Ushqen, hidraton dhe zbut lekuren duke i kthyer asaj komfortin dhe shkelqimin. Me permbajtje:

- Lumifenole - veti antioksidante, nxit metabolizmin qelizor dhe rregullon sintezen e melatonines.

- Vaj kamelia - me veti ushqyese (omega 3), riparuese, hidratuese dhe rigjeneruese

- Vaj Makadamia

- Vaj Ulliri

- Gjalp Shea

- Glicerine vegjetale 

- Vitamine E

MENYRA E PERDORIMIT:

Aplikohet ne mengjes dhe ne darke. 

*Produktet Jowae jane pa paraben, pa fenoksietanole, pa vajra minerale, pa silikone dhe te patestuara ne kafshe.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori