JOWAE WRINKLE SMOOTHING EYE SERUM 15ML

Produkt i ri

5 Artikuj

In stock

L2,047.50

Pagesë me para në dorë

L2,730.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

JOWAE WRINKLE SMOOTHING EYE SERUM 15ML

Serum i perqendruar me veti anti-rrudhe per konturin e syve. Rrudhat zbehen dhe lekura rreth syve zbutet. Me permbajtje:

- Lumifenole - veti antioksidante, nxit metabolizmin qelizor dhe rregullon sintezen e melatonines.

- Ginseng i kuq - Ginsenozidet nxisin prodhimin e kolagjenit dhe mbrojne nga rrezet UV.

- Acid Hialuronik

- Alga kafe

- Kameline

- Glicerine vegjetale

MENYRA E PERDORIMIT:

Aplikohet ne mengjes dhe ne darke.

*Produktet Jowae jane pa paraben, pa fenoksietanole, pa vajra minerale, pa silikone dhe te patestuara ne kafshe.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori