JOWAE WRINKLE SMOOTHING RICH CREAM 40ML

Produkt i ri

3 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L2,437.50

Pagesë me para në dorë

L3,250.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

JOWAE WRINKLE SMOOTHING RICH CREAM 40ML

Krem anti-rrudhe per lekura te thata dhe ato sensitive. Fytyra vizualisht do te duket me e re, e bute dhe e shkelqyeshme. Me permbajtje:

- Lumifenole - veti antioksidante, nxit metabolizmin qelizor dhe rregullon sintezen e melatonines.

- Ginseng i kuq - Ginsenozidet nxisin prodhimin e kolagjenit dhe mbrojne nga rrezet UV.

- Peptide zbutese

- Acid Hialuronik

- Glicerine vegjetale

- Vitamine E

- Gjalp Shea

- Vaj Makadamia

MENYRA E PERDORIMIT:

Aplikohet çdo mengjes.

*Produktet Jowae jane pa paraben, pa fenoksietanole, pa vajra minerale, pa silikone dhe te patestuara ne kafshe.

 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori