JOWAE MOISTURIZING LIGHT CREAM 40ML

Produkt i ri

4 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L1,552.00

Pagesë me para në dorë

L1,940.00 Taksa te perfshira

-20%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

JOWAE MOISTURIZING LIGHT CREAM 40ML

Krem hidratues per lekura normale mikse. I jep lekures hidratimin e nevojshem, efekt mbushes dhe butesi. 

Me permbajtje te Lumifenoleve dhe ujit te luleve te Sakures i rikthejne lekures balancen. 

- Lumifenole - veti antioksidante, nxit metabolizmin qelizor dhe rregullon sintezen e melatonines.

- Uje nga lulet Sakura - hidratuese, rifreskuese dhe me minerale esenciale.

- Glicerine vegjetale 

-Vitamine E

MENYRA E PERDORIMIT:

Aplikohet ne mengjes dhe ne darke ne fytyre te paster.

*Produktet Jowae jane pa paraben, pa fenoksietanole, pa vajra minerale, pa silikone dhe te patestuara ne kafshe.

 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori