Rosacure Cleansing Milk *200Ml Synchroline Trego me te zmadhuar

Rosacure Cleansing Milk *200Ml Synchroline

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L2,550.00

Pagesë me para në dorë

L3,400.00 Taksa te perfshira

-25%

Add to collection

Me shume informacion

ROSACURE CLEANSING MILK *200ML SYNCHROLINE

Qumesht pastrues delikat, i cili hidraton dhe qeteson lekuren e karakterizuar nga skuqja (rosacea). Mund te perdoret ne fytyre dhe qafe dhe gjithashtu kryen funksionin e nje pastruesi makiazhi. 

MENYRA E PERDORIMIT:

Aplikohet ne mengjes dhe ne darke me ane te nje diskete pambuku dhe me pas shpelahet me uje. Keshillohet me pas perdorimi i Rosacure Tonique Lotion. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori