DERCOSTECHNIQUE SH FORF SENSITIVE 200ML Trego me te zmadhuar

DERCOSTECHNIQUE SH FORF SENSITIVE 200ML

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L2,000.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

DERCOSTECHNIQUE SH FORF SENSITIVE 200ML

Shampo me veprim te dyfishte: vepron kunder zbokthit dhe qeteson skalpin sensitiv dhe te irrituar. Zgjithja me e mire per ata qe vuajne nga zbokthi persistent dhe qe kane nje skalp te ndjeshem dhe qe skuqet lehtesisht.

- Pirokton Olamina 0.5% - veprim antiseptik dhe anti-fungal. 

- Bisabolol nga Kamomila - me efekt emolient dhe qetesues te irritimeve.

Efikase ne te gjitha tipet e zbokthit (te thate dhe te yndyrshem) dhe pengon rishfaqjen e tij pas 4 javesh trjatim.

MENYRA E PERDORIMIT:

Aplikohet ne floke te lagur, masazhohet skalpi lehtesisht me levizje rrethore per disa minuta dhe ne fund shplahet me uje. 

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori