KORFF SUN SECRET KREM-FLUID SPF 30+ 40ML Trego me te zmadhuar

KORFF SUN SECRET KREM-FLUID SPF 30+ 40ML

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L3,010.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

KORFF SUN SECRET KREM-FLUID SPF 30+ 40ML

Eshte ne trajten e nje emulsioni i percaktuar per te mbrojtur fytyren nga ekspozimi ne diell. Formulimi i tij inovativ me Compleksin DNA SAFE, spf 30+ me nje princip aktiv mbrojtes nga rrezatimi diellor, kundershton fotoplakjen, parandalon rrudhat dhe minimizon shenjat e moshes.

MENYRA E PERDORIMIT:

Te aplikohet ne menyre frekuente dhe ne sasine e duhur ( afersisht 2mg/cm2) ne te gjithe fytyren , duke evituar pjesen e syve.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori