LIERAC COFF PREMIUM YEUX + MM CREME VOLUPT 15ML Trego me te zmadhuar

LIERAC COFF PREMIUM YEUX + MM CREME VOLUPT 15ML

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L5,200.00

Pagesë me para në dorë

L6,500.00 Taksa te perfshira

-20%

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC COFF PREMIUM YEUX + MM CREME VOLUPT 15ML

LIERAC PREMIUM YEUX 15ML

Linja PREMIUM, sinonim i performancës dhe i cilësisë së lartë, ju ofron femrave zgjidhje anti-age të ekselencës që bashkojnë risinë, efektshmërinë dhe kënaqësinë, duke korrigjuar të gjitha shenjat e kohës: rrudha, linja të holla, humbje të tonicitetit, të densitetit, nevojën për hidratim. Janë trajtime të frymëzuara drejtpërdrejt nga zbulimet e fundit të mjekësisë estetike, që nisen nga njohuri gjithnjë e më të zhvilluara në gjenetikë dhe në fiziologjinë e lëkurës.

Duke përfituar nga tekstura sublime, të gjitha këto trajtime përmbajnë acid hialuronik në solucion, përbërësi aktiv i referimit në fushën e trajtimit të rrudhave të thella, dhe një përzgjedhje unike të ekstrakteve të luleve të zeza të rralla dhe të çmuara.

 • Orkidea e zezë: efekte kundër-radikaleve, ushqyese dhe anti-age
 • Trëndafili i zi: efekte detoksifikuese dhe lëmuese
 • Vai lulëkuqes së zeze: efekte të larta ushqyese

Trajtimi me kremin e syve siguron një efekt anti-rrudhë, anti-rrathë e anti-borsa të përforcuar.

Përbërës aktiv:

 • Solucioacidi hialuronik i paster 10%: mbusrrudhat, lëmon dhe hidraton lëkurën
 • Ekstrakttë luleve të zeza të rralla e të çmuara (Lulëkuqe, Trëndafil, Orkide) 3,5%: antioksiduese, ushqyesehidratuese.
 • Kompleks B-Relaxor (Argirelina e Genisteina) 10%: tendorrudhat e sipërfaqes dhe mbush rrudhat e thella.
 • Ekstraktboronice (të pasura me flavonoide e antociane): veprim mbrojtës vaskular dhe anti-inflamator
 • Ekstraktboronice (të pasura me flavonoide e antociane): veprim mbrojtës vaskular dhe anti-inflamator
 • Agjentë kamuflimi e pigmente reflektues të dritës: zbusitë gjitha imperfeksionet

Mënyra e përdorimit:

Aplikoheme masazhe të lehta nga këndi i brendshëm në atë të jashtëm të syrit. Ideal në mëngjes për të tendosur konturet dhe ndriçuar shikimin, në darkë për një veprim riparues e rigjenerues optimal.

Përbërës aktiv kremi:

 • Solucion acidi hialuronik i paster 5%: mbush rrudhat, lëmon dhe hidraton lëkurën
 • Ekstrakte të luleve të zeza të rralla e të çmuara (Lulëkuqe, Trëndafil, Orkide) 3,5%: antioksiduese, ushqyese, hidratuese.
 • Kompleks B-Relaxor (Argirelina e Genisteina) 5%: tendos rrudhat e sipërfaqes dhe mbush rrudhat e thella.
 • Kompleks ushqyes (Gjalpë karite, NMF,Glicerine) 17%.

Mënyra e përdorimit:

Kremi aplikohet në mëngjes për një ndjesi komforti dhe mbrojtje optimale, në darkë për të rregulluar e rigjeneruar lëkurën


30 produkte të tjera në të njëjtën kategori