AVENE CLEANANCE GEL DET 400ML Trego me te zmadhuar

AVENE CLEANANCE GEL DET 400ML

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L2,700.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

AVENE CLEANANCE GEL DET 400ML

Avene Cleanance xhel shkumues i butë dhe pa sapun eleminon papastërtitë dhe tepricën e yndyrës duke respektuar ekuilibrin e lëkurës. Përdoret për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike.

Përbërës aktiv:

  • Monolaurin: redukton yndyrën e tepërt
  • Zink Gluconate: zbut irritimet dhe skuqjen
  • Ujë Termal Avene me veprim qetësues dhe anit-irritues

Mënyra e përdorimit:

Aplikohet në mëngjes dhe/ose në mbrëmje dhe shpëlahet me ujë

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori