RILASTIL SUN SYSTEM WATER TOUCH FLUID SPF 50+*50ML Trego me te zmadhuar

RILASTIL SUN SYSTEM WATER TOUCH FLUID SPF 50+*50ML

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L2,940.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

RILASTIL SUN SYSTEM WATER TOUCH FLUID SPF 50+*50ML

Fluid mbrojtes ndaj rrezatimeve UVA/UVB me faze yndyrore te reduktuar si rezultat i mungeses se emulsionanteve. Perthithet shpejt nga lekura duke lene pas nje ndjesi mat ne fytyre. Parandalon daljen e njollave te erreta dhe shmang eritemat solare. I pershtatshem per te gjitha tipet e lekurave edhe ato me sensitivet.

Pa parabene, alkool, emulsionante, ngjyrues dhe parfum. Rezistente ndaj ujit. Hipoalergjik.

MENYRA E PERDORIMIT:

Aplikohet 30 minuta para ekspozimit ne diell dhe riaplikohet çdo 2 ore. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori