VICHY IDEAL SOLEIL SPF30 ANTI IMPERF MATT 50ML Trego me te zmadhuar

VICHY IDEAL SOLEIL SPF30 ANTI IMPERF MATT 50ML

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L2,800.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

VICHY IDEAL SOLEIL SPF30 ANTI IMPERF MATT 50ML

Mbrojtes ndaj diellit kunder rrezatimeve UVA/UVB. I pasuruar dhe me uje termal per nje efekt freskues dhe qetesues mbron nga radikalet e lira duke hidratuar njekohesisht. I pershtatshem per te gjitha tipet e lekurave le nje ndjesi mat ne fytyre dhe e mbron ate nga njollat e erreta shkaktuar nga dielli. 

MENYRA E PERDORIMIT:

Aplikohet 30 minuta para ekspozimit dhe riaplikohet çdo 2 ore. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori