LA ROCHE POSAY UNIFIANT COLOR SPF50+ 40ML Trego me te zmadhuar

LA ROCHE POSAY UNIFIANT COLOR SPF50+ 40ML

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L2,100.00

Pagesë me para në dorë

L2,800.00 Taksa te perfshira

-25%

Add to collection

Me shume informacion

LA ROCHE POSAY UNIFIANT COLOR SPF50+ 40ML

Krem mbrojtes kunder rrezeve te diellit UVA/UVB me ane te filtrave te patentuar Mexoryl XL dhe Tinosorb S. Pigmenti ne permbajne ndihmon ne uniformizimin e ngjyres se lekures nderkohe qe e mbron ate. I pershtatshem per te gjitha tipet e lekurave.

MENYRA E PERDORIMIT:

Aplikohet 30 minuta para ekspozimit dhe riaplikohet çdo 2 ore. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori