Vichy Homme Hydra Mag C Soin Idrat 50Ml Trego me te zmadhuar

Vichy Homme Hydra Mag C Soin Idrat 50Ml

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L3,400.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

VICHY HOMME HYDRA MAG C SOIN IDRAT 50ML

 KREM Anti-Lodhje FYTYRЁ+SYTЁ

Tё gjitha tipet e lёkurёs,edhe ato me te ndjeshmet.

Njё veprim unik kundёr tё gjithё shenjave tё lodhjes:tonifikon,rifreskon lёkurёn,redukton borsat dhe rrathёt e syve.

Pёrmban: Vitamina C e Magnez, pёr tё zhdukur sulmet ndaj lёkurёs dhe tonifikim total tё saj

Përdorimi:Aplikojeni ne mengjes dhe/ose darkë

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori