Avene Hydrance Optimale Riche Spf20 40Ml Trego me te zmadhuar

Avene Hydrance Optimale Riche Spf20 40Ml

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L2,310.00

Pagesë me para në dorë

L3,300.00 Taksa te perfshira

-30%

Add to collection

Me shume informacion

Krem hidratues dhe zbutes për lekurën duke rivendosur mikro-rezervat natyrale te ujit në lekurë në sajë të permbajtjes se Ujit termal Avene dhe kompleksit te patentuar Cohederm. Lekura e hidratuar rigjen butësi, elasticitet dhe shkëlqim. Indikohet veçanërisht për lëkurë te ndjeshme të thatë dhe shumë të thatë.

  • Uje termal Avene
  • Kompleksi Cohederm
  • Gjalp karite me efekt ushqyes

Përdorimi: Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori