PUREZZA TERMALE DET 3IN1 P SENS 200ML Trego me te zmadhuar

PUREZZA TERMALE DET 3IN1 P SENS 200ML

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L2,300.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

PUREZZA TERMALE DET 3IN1 P SENS 200ML

Pureté Thermale One Step Facial Cleanser eshte qumesht purifikues 3 ne 1, tonik, pastrues make up per zonen e syve, dhe pastrues i lekures se fytyres nga papastertite e mbledhura gjate dites.

Applikim:

Mund te perdoret dhe aplikohem me uje ose pa uje.
Aplikohet me pambuk per te hequr make up-in ose me uje per te pastruar fytyren dhe make up.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori