AVENE DRY TOUCH FLUIDE SPF 50+ *50ML Trego me te zmadhuar

AVENE DRY TOUCH FLUIDE SPF 50+ *50ML

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L1,960.00

Pagesë me para në dorë

L2,800.00 Taksa te perfshira

-30%

Add to collection

Me shume informacion

AVENE DRY TOUCH FLUIDE SPF 50+ *50ML

Fluid mbrojtes kunder rrezeve te diellit i pershtatshem per lekura sensitive normale-miks. Teksture e lehte qe perthithet shpejt nga lekura, nuk le ndjesine e te yndyrshmes ne fytyre. Ofron mbrojtje te larte kunder games se rrezeve UVA/UVB.

Permban nje kompleks antioksidant (Pre-Tocopheryl + Thialidine) i cili mbron qelizat nga stresi oksidativ. Uji termal ne permbajtje ka veti qetesuese, zbutese dhe kunder irritimeve. 

Tekstura le nje ndjese mat dhe jo te shkelqyeshme ne lekure. 

MENYRA E PERDORIMIT:

Aplikohet 30 minuta para ekspozimit ne diell dhe riaplikohet çdo 2 ore. 

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori