RILASTIL LIPOFUSION CAND AROM Trego me te zmadhuar

RILASTIL LIPOFUSION CANDELA AROMATICA

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L2,850.00

Pagesë me para në dorë

L3,000.00 Taksa te perfshira

-5%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

RILASTIL LIPOFUSION CAND AROM

RIlastil Lipofusion me përmbajtje vajrash esenciale përdor aromaterapinë për të ndihmuar në funksionimin e produkteve të tjera të linjës Lipofusion. Përdorimi i saj ndihon në metabolizmin e yndyrnave si dhe në aromatizimin e ambjentit.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori