Avene Loz Det P Intoll 300Ml Trego me te zmadhuar

Avene Loz Det P Intoll 300Ml

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L2,100.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

AVENE LOZ DET P INTOLL 300ML

Demakijazh i butë që nuk influencon në shtresën mbrojtëse hidrolipidike të lëkurës duke evituar efektin tharës. Eleminon papastërtitë duke ofruar butësi për lëkurën e ndjeshme dhe lehtësisht të irritueshme. 

  • Parcerine qetëson irrtimet dhe skuqjen duke rivendosur barrierën hidrolipidike
  • Agjentë pastrues me origjinë bimore
  • Ujë Termal Avene qetësues dhe anti-irritues

Përdorimi: Alikohet në mëngjes dhe në mbrëmje duke përdorur disketë pambuku

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori