Rilastil Daily Care Xhel Detergent 250ML Trego me te zmadhuar

Rilastil Daily Care Xhel Detergent 250ML

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L2,100.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

RILASTIL DAILY CARE GEL DETERGENT 250ML

Xhel shkumues që mund të përdoret për heqjen e make-up, pastrimin e përditshëm dhe purifikimin e fytyrës në thellësi duke vendosur ekuilibër dhe duke siguruar delikatesë maksimale. I përshtatshëm për lëkurë të yndyrshme dhe mikse, pastron poret pa shkaktuar irritim falë lëndëve tensioaktive me origjinë natyrale. Testuar dermatologjikisht si dhe testuar ndaj nikel, paladium, kobalt, krom e mërkur.

Përbërës aktiv:

  • Corallina officinalis (algë deti e kuqe) me veti pastruese, adstrigjente, tonifikuese dhe rigjeneruese
  • Pantenoli favorizon hidratimin

Mënyra e përdorimit:

Aplikoni një sai të mjaftueshme produkti në fytyrën e lagur më parë dhe masazhojeni derisa të krijojë shkumë. Shpëlajeni me ujë.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori