Vichy Teint Ideal Fluid Pnm Spf 20 30Ml Nr.35 Trego me te zmadhuar

Vichy Teint Ideal Fluid Pnm Spf 20 30Ml Nr.35

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L3,230.00

Pagesë me para në dorë

L3,400.00 Taksa te perfshira

-5%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

VICHY TEINT IDEAL FLUID PNM SPF 20 30ML NR.35

TEINT IDEAL  FLUID PUDЁR                    

Me shkëlqim për lëkurë normale /mikse

Zbulon një fytyrë të përsosurRezultat i natyrshëm 14h *.Uniformizon dhe korrekton.

Pa paraben

Spf 20

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori