VICHY IDEAL SOLEIL EMULSION VISO TEINT SPF50+ 50ML Trego me te zmadhuar

VICHY IDEAL SOLEIL EMULSION VISO TEINT SPF50+ 50ML

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L2,800.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

VICHY IDEAL SOLEIL EMULSION VISO TEINT SPF50+ 50ML

IDEAL SOLEIL
BB emulsion tinted me SPF 50

Pёr femra dhe meshkuj me lёkurё normale mikse,tё cilёt duan mbrojtёs dielli me efekt
fondantinё.

Mbrojtje e lartё me bazё Mexoryl XL,e cila ndihmon nё mbrojtjen kundёr rrezeve te
diellit,njollave kafe dhe plakjen e parakohshme tё lёkurёs.
Tonalitet natyral i lёkurёs.

Pёrdorimi: Aplikojeni pёrpara ekspozimit nё diell.Riaplikojeni shpesh dhe
butёsisht,veçanёrisht pas notimit. Shmangni zonёn rreth syve.Nё rast tё kontaktit me sytё
shpёlajeni menjёherё.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori