Rilastil Sun System Fluid Spf 100+ 75ML Trego me te zmadhuar

Rilastil Sun System Fluid Spf 100+ 75ML

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L3,600.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

RILASTIL SUN SYSTEM FLUID SPF 100+ 75ML

Emulsion fluid me faktor të lartë mbrojtës, e rekomanduar kryesisht për lëkurë të ndjeshme ndaj diellit dhe reaktive. Garanton mbrojtje me spektër të gjerë ndaj rrezeve UVB-UVA duke parandaluar djegiet, njollat dhe eritemat solare. Në sajë të formulimit parandalon plakjen qelizore, hidraton lëkurën dhe mbron nga njollat. NUk jep shkëlqim, as efekt të bardhë dhe jep mundësinë të përdoret edhe si bazë për make-up. Rezistent ndaj ujit, pa alergjenë dhe testuar ndaj nikel, paladium, kobalt, krom e mërkur.

Përbërës kryesor:

  • Pro ADN Kompleks me ekstrakte bimore të cilat mbrojnë ADN-në qelizore nga stresi oksidativ
  • MBBT ed Escalol S, filtra solar të gjeneratës së fundit
  • Pa paraben, pa konservues

Përdorimi:

Aplikoni produktin të paktën 30 minuta para ekspozimit në diell. Riaplikoni vazhdimisht në rast ekspozimi të zgjatur dhe pas larjes

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori