Rilastil Sun System Fluid SPF 50+ 50ML Trego me te zmadhuar

Rilastil Sun System Fluid SPF 50+ 50ML

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L2,700.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

RILASTIL SUN SYSTEM FLUID SPF 50+ 50ML

Emulsion fluid me konsistencë shumë të hollë e rekomanduar për të gjitha tipet e lëkurë e kryesisht për lëkurë shumë të ndjeshme ndaj diellit. Garanton mbrojtje me spektër të gjerë ndaj rrezeve UVB-UVA duke parandaluar djegiet, njollat dhe eritemat solare. Në sajë të formulimit parandalon plakjen qelizore, hidraton si dhe parandalon skuqjen e lëkurës. Rezistent ndaj ujit, pa alergjenë, testuar dermatologjikisht si dhe testuar ndaj nikel, paladium, kobalt, krom e mërkur.

Përbërësit:

  • Pro ADN Kompleks me ekstrakte bimore të cilat mbrojnë ADN-në qelizore nga stresi oksidativ
  • MBBT ed Escalol S, filtra solar të gjeneratës së fundit
  • Pa paraben, pa konservues


Përdorimi:

Aplikoni produktin të paktën 30 minuta para ekspozimit në diell. Riaplikoni vazhdimisht në rast ekspozimi të zgjatur dhe pas larjes

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori