Avene Coldcream Concentrated Cr Mani 50Ml Trego me te zmadhuar

Avene Coldcream Concentrated Cr Mani 50Ml

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L770.00

Pagesë me para në dorë

L1,100.00 Taksa te perfshira

-30%

Add to collection

Me shume informacion

AVENE COLDCREAM CONCENTRATED CR MANI 50ML

KREM RIPARUES DUARSH 

Krem hidratues ,ushqyes dhe mbron duart e dëmtuar.

Përbërësit:Sucralfate ka efekt riparues i lezioneve ,qetëson,ushqen dhe mbron duart e dëmtuara nga agresionet e jashtme.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori