Rilastil Sun System Locion SPF50+ 100ML Trego me te zmadhuar

Rilastil Sun System Locion SPF50+ 100ML

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L2,600.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

RILASTIL SUN SYSTEM LOCION SPF50+ 100ML

Locion me konsistencë shumë të hollë e rekomanduar pët trupin dhe për të gjitha tipet e lëkurës e kryesisht për ato të ndjeshme ndaj diellit dhe shumë delikate. Garanton mbrojtje me spektër të gjerë ndaj rrezeve UVB-UVA duke parandaluar djegiet, njollat dhe eritemat solare. Në sajë të formulimit parandalon plakjen qelizore, hidraton lëkurën duke ofruar siguri maksimale gjatë ekspozimit në diell dhe jep një ngjyrë uniforem. Rezistent ndaj ujit, pa alergjenë dhe testuar ndaj nikel, paladium, kobalt, krom e mërkur.

Përbërësit:

  • Pro ADN Kompleks me ekstrakte bimore të cilat mbrojnë ADN-në qelizore nga stresi oksidativ
  • MBBT ed Escalol S, filtra solar të gjeneratës së fundit
  • Pa paraben, pa konservues

Përdorimi:

Aplikoni produktin të paktën 30 minuta para ekspozimit në diell. Riaplikoni vazhdimisht në rast ekspozimi të zgjatur dhe pas larjes

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori