Lierac Sunissime Balsam D/Sole 40ml Trego me te zmadhuar

Lierac Sunissime Balsam D/Sole 40ml

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L2,450.00

Pagesë me para në dorë

L3,500.00 Taksa te perfshira

-30%

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC SUNISSIME BALSAM D/SOLE 40ML

Laboratorët Lierac propozojnë linjën e parë të përkujdesjes së lëkurës me veprim riparues të shenjave të plakjes nga rrezatimi, duke i dhuruar lëkurës butësi. Ky qumësht me konsistencë të lehtë e freskuese largon ndjesinë e djegies dhe nxehtësisë duke ulur temperaturën e lëkurës. Formulimi i saj mbron lëkurën nga efektet e rrezeve. Lëkura shfaqet plotësisht e hidratuar dhe e tonifikuar nga aplikimi i parë dhe me pamje të përmirësuar pas aplikimeve të përditshme. E përshtatshme për çdo tip lëkure.

Përbërës aktiv:

  • Ekstrakt Lajthie e egër: mbron lëkurën nga foto-plakja qelizore
  • Omega-3 & 9 nga vaji i avokados: efekt zbutës e rigjenerures
  • Acid hialuronik: efekt hidratues
  • Peptide aktivizuese të melaninës: zgjat mbajtjen e ngjyrës

Mënyra e përdorimit:

Aplikohet në fytyrë e në qafë pas ekspozimit në diell. Për një efekt riparues e hidratues intensiv të aplikohet një sasi balsami e të lihet për 5 minuta. Më pas pastrohet sasia e tepërt e produktit.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori