Rilastil Sun System Spray SPF 50+ 200ML Trego me te zmadhuar

Rilastil Sun System Spray SPF 50+ 200ML

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L3,360.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

RILASTIL SUN SYSTEM SPRAY SPF 50+ 200ML

Emulsion në formë spray me konsistencë të lehtë, lehtësisht e absorbueshme, e rekomanduar kryesisht për lëkurë të ndjeshme ndaj diellit. Garanton mbrojtje me spektër të gjerë ndaj rrezeve UVB-UVA duke parandaluar djegiet, njollat dhe eritemat solare. Në sajë të formulimit parandalon plakjen qelizore, hidraton si dhe parandalon skuqjen. Rezistent ndaj ujit, pa alergjenë, testuar klinikisht si dhe testuar ndaj nikel, paladium, kobalt, krom e mërkur.

Përbërës kryesor:

  • Pro ADN Kompleks me ekstrakte bimore të cilat mbrojnë ADN-në qelizore nga stresi oksidativ
  • Schizandra chinensis, promovon elasticitetin e lëkurës duke i ofruar tonicitet si dhe ndihmon efektin anti-oksidues të përbërësve të tjerë
  • Pa paraben, pa konservues

Përdorimi:

Aplikoni produktin të paktën 30 minuta para ekspozimit në diell. Riaplikoni vazhdimisht në rast ekspozimi të zgjatur dhe pas larjes.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori