Rilastil Baby Sun System Transparent Spray SPF 50+ 200ML Trego me te zmadhuar

Rilastil Baby Sun System Transparent Spray SPF 50+ 200ML

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L3,360.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

RILASTIL BABY SUN SYSTEM TRANSPARENT SPRAY SPF 50+ 200ML

Emulsion transparent e rekomanduar kryesisht për fëmijët me lëkurë të ndjeshme ndaj diellit. Garanton mbrojtje me spektër të gjerë ndaj rrezeve UVB-UVA duke parandaluar djegiet, njollat dhe eritemat solare. Në sajë të formulimit parandalon plakjen qelizore, hidraton lëkurën dhe përthithet lehtësisht. Rezistent ndaj ujit, pa alergjenë, testuar klinikisht si dhe testuar ndaj nikel, paladium, kobalt, krom e mërkur.

Përbërësit kryesor:

Pro ADN Kompleks me ekstrakte bimore të cilat mbrojnë ADN-në qelizore nga stresi oksidativ
Schizandra chinensis, promovon elasticitetin e lëkurës
Pa paraben, pa konservues


Përdorimi:

Aplikoni produktin të paktën 30 minuta para ekspozimit në diell. Riaplikoni vazhdimisht në rast ekspozimi të zgjatur dhe pas larjes

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori