Vichy Fresh Cleansing Gel Sens*200Ml Trego me te zmadhuar

Vichy Fresh Cleansing Gel Sens*200Ml

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L1,947.50

Pagesë me para në dorë

L2,050.00 Taksa te perfshira

-5%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

VICHY FRESH CLEANSING GEL SENSITIVE*200ML

PATRUES UJOR PER FYTYRE SENSITIVE

Xhel larës per lëkura të ndjeshme ,pastron lëkuren duke reduktuar diskomfortin e shkaktuar nga uji.

Pastrues me bazë ujore që nuk e than lëkuren, i jep një shkëlqim ,hidratim dhe pastrim të thellë të lëkurës.

Përdorimi : masazhojeni ne lëkurën e lagur dhe më pas shpëlajeni fytyren.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori