Korff Cleansing Care Gel Det Pmista/Grassa 200Ml Trego me te zmadhuar

Korff Cleansing Care Gel Det Pmista/Grassa 200Ml

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L2,660.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

KORFF CLEANSING CARE GEL DET PMISTA/GRASSA 200ML

Xhel pastrues per lekura mikse me tendence te yndyrshme. Me nje teksture te lehte pastron me lehtesi edhe ne thellesi te lekures. E pasuruar me Zink dhe ektrakte Ganoderma lucidum, ben normalizimin e prodhimit te yndyres ne lekure duke hidratuar dhe ruajtur butesine e lekures. 

Perdorimi:
Aplikohet ne mengjes dhe ne darke, shkumohet dhe me pas shplahet me uje. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori