Rilastil Sun System Gel-Krem SPF 50+ 50Ml Trego me te zmadhuar

Rilastil Sun System Gel-Krem SPF 50+ 50Ml

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L2,940.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

RILASTIL SUN SYSTEM GEL-KREM SPF 50+ 50ML

Xhel-krem me konsistencë shumë të hollë e rekomanduar për të gjitha tipet e lëkurës e kryesisht për ato të ndjeshme ndaj diellit dhe shumë delikate. Garanton mbrojtje me spektër të gjerë ndaj rrezeve UVB-UVA duke parandaluar djegiet, njollat dhe eritemat solare. Në sajë të formulimit parandalon plakjen qelizore dhe hidraton lëkurën duke ofruar siguri maksimale gjatë ekspozimit në diell. Rezistent ndaj ujit, pa alergjenë dhe testuar ndaj nikel, paladium, kobalt, krom e mërkur.

Përbërësit:

  • Pro ADN Kompleks me ekstrakte bimore të cilat mbrojnë ADN-në qelizore nga stresi oksidativ
  • MBBT ed Escalol S, filtra solar të gjeneratës së fundit
  • Pa paraben, pa konservues

Përdorimi:

Aplikoni produktin të paktën 30 minuta para ekspozimit në diell. Riaplikoni vazhdimisht në rast ekspozimi të zgjatur dhe pas larjes

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori