Vichy Ideal Soleil Bronze Spf30 Spray*200Ml Trego me te zmadhuar

Vichy Ideal Soleil Bronze Spf30 Spray*200Ml

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L3,100.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

VICHY IDEAL SOLEIL BRONZE SPF30 SPRAY*200ML

IDEAL SOLEIL
Spray bronze me SPF 30

Pёr njё mbrojtje dhe nxirje tё plotё Mbrojtje dhe nxirje nё njё prekje tё vetme.
Mbrojtje e avancuar kundёr rrezeve UV me Mexoryl® SX e XL,e cila vepron deri nё
rrezet mё tё gjata UVA.

Formulё hidratuese e pasur me aktivizues qё stimulojnё sintezёn
e melaninёs .Nxirje uniforme dhe e ndritshme.

Pёrdorimi: Aplikojeni produktin pёrpara ekspozimit.Riaplikojeni herё pas here pёr tё
mbajtur mbrojtjen edhe pasi keni djersitur apo jeni larё .Shmangni zonёn rreth syve

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori