Lycia Intima Lenitiva 12Pz Trego me te zmadhuar

Lycia Intima Lenitiva 12Pz

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L125.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LYCIA INTIMA LENITIVA 12PZ

Letra intime delikate për një mbrojtje me efekt qetësues pH 3.5

Kujdesuni për higjenën tuaj intime edhe jashtë shtëpisë me letrat e lagura  intime të Lycia.

Formula e tyre inovative, me kompleksin aktiv të vajrave natyrore të ngjashëm me lëkurën, ruan ekuilibrin fiziologjik të pjesëve tuaja intime, duke kryer gjithashtu një veprim efektiv, por delikatë anti-erë.

Në pH 3.5, ato përmbajnë vaj natyral të bajames dhe janë ideale për lëkurë të ndjeshme dhe mukozë, madje edhe me tendencë të thatësisë.

Pa sapun, paraben, SLES dhe SLS

Testuar mikrobiologjikisht dhe gjinekologjikisht

Pëlhurë e biodegradueshme

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori