Rilastil Xerolact[E] 30% 40ML Trego me te zmadhuar

Rilastil Xerolact[E] 30% 40ML

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L2,730.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

RILASTIL XEROLACT[E] 30%  40ML

Trajtim specifik zbutës dhe hidratues për të trajtuar zonat hiperkeratike. Formulimi specifik është i përshtatshëm pë lëkurë kserotike duke reduktuar trashjen dhe rivendosur elasticitetin fiziologjik e barrierën natyrale të lëkurës. Testuar dermatologjikisht si dhe testuar ndaj nikel, paladium, kobalt, krom e mërkur.

Përbërës aktiv:

  • Laktat natriumi 30% trajton keratozën
  • ADN Sodike favorizon elasticitetin dhe rigjenerimin
  • Vitamin E, Gjalp karite dhe Glicerin japin efekt zbutës dhe qetësues
  • Pa konservues

Mënyra e përdorimit:

Aplikoni 2 herë ditë në lëkurë të pastruar paraprakisht

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori