Vichy Ideal Sole Bronze Gel-Fluid Viso Spf30+ 50Ml Trego me te zmadhuar

Vichy Ideal Sole Bronze Gel-Fluid Viso Spf30+ 50Ml

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L2,500.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

VICHY IDEAL SOLE BRONZE GEL-FLUID VISO SPF30+ 50ML

IDEAL SOLEIL

Xhel –fluid optimizues i nxirjes me SPF 30.

Pёr njё mbrojtje dhe nxirje tё plotё Mbrojtje dhe nxirje nё njё prekje tё vetme.

Mbrojtje e avancuar kundёr rrezeve UV me Mexoryl® SX e XL,e cila vepron deri nё
rrezet mё tё gjata UVA.Formulё hidratuese e pasur me aktivizues qё stimulojnё sintezёn
e melaninёs .Nxirje uniforme dhe e ndritshme.

Pёrdorimi: Aplikojeni produktin pёrpara ekspozimit.Riaplikojeni herё pas here pёr tё
mbajtur mbrojtjen edhe pasi keni djersitur apo jeni larё .Shmangni zonёn rreth syve

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori