Lierac Mesolift Cr Antiage 50Ml Trego me te zmadhuar

Lierac Mesolift Krem Antiage 50ML

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L5,570.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC MESOLIFT KREM ANTIAGE 50ML

Laboratorët Lierac janë frymëzuar për teknikën dermatologjike të mezoterapisë së fytyrës dhe kanë zhvilluar kokteilin Mésolift, i përbërë nga të njëjtët principe aktive të përdorur zakonisht si vitamina (A,C,E,B5,B6), minerale (hekur,kalcium,magnez,zink,mangan, bakër) e acid hialuronik për të mobilizuar indet në thellësi, rimbushur, ndriçuar e hidratuar lëkurën.

Linja "Mesolift" përbën ndërhyrjen e parë kozmetike kundër lodhjes së lëkurës. Krem i pasur multivitaminik reflektues i ndriçimit ka veprim rivitalizues, energjizues, hidratues për lëkura të thata dhe shumë të thata.

Përbërës aktiv:

  • Kokteil Mésiloft 5%
    • Vitamina (vitamin A,B5,B6,C,E): antioksiduese, ristrukturuese, reflektuese të ndriçimit
    • Minerale(Hekur, Kalcium, Magnez, Baker, Mangan, Zink ): të nevojshëm për metabolizmin qelizor
    • Alfa – hidroksiacide agrumesh 0,5%: stimulojnë rinovimin qelizor
  • Pigment Soft Focus 0,5%: moderojnë imperfeksionet
  • Gjalpë kajsie 0,5% dhe dyllë Lime 0,5%: japin hidratim dhe komfort optimal

Mënyra e përdorimit:

Të aplikohet në fytyrë në mëngjes dhe/ose në darkë.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori