Vichy Teint Ideal Cream Psecc Spf 20 30Ml Nr.25 Trego me te zmadhuar

Vichy Teint Ideal Cream Psecc Spf 20 30Ml Nr.25

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L3,400.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

VICHY TEINT IDEAL CREAM PSECC SPF 20 30ML NR.25

TEINT IDEAL  KREM PUDЁR                    

Me shkëlqim për lëkurë normale të thatë

Zbulon një fytyrë të përsosur. Rezultat i natyrshëm 14h *.Uniformizon dhe korrekton.

Spf 20

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori