Vichy Dercostechnique Sh Mineral Soft 400Ml Trego me te zmadhuar

Vichy Dercostechnique Sh Mineral Soft 400Ml

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L2,280.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

DERCOSTECHNIQUE SH MINERAL SOFT 400ML

SHAMPO E ЁMBЁL  FORTIFIKUESE

E pasur me minerale tё Ujit Termal tё Vichy , ёshtё njё shampo pёr pёrdorim tё shpeshtё.

Pёrmban Ujё Termal tё Vichy,njё bashkim unik mineralesh:

- Hekur pёr tё favorizuar oksigjenimin qelizor;
- Magnesium , ndihmon nё stimulimin dhe rigjenerimin qelizor;
- Manganez , anti-oksidant;
- Silic,  rigjenerues i indeve;
- Kalcium mbrojtёs i indeve.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori