Avene Solar Krem me ngjyrë Spf50+ 50ml Trego me te zmadhuar

Avene Solar Krem me ngjyrë Spf50+ 50ml

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L2,240.00

Pagesë me para në dorë

L2,800.00 Taksa te perfshira

-20%

Add to collection

Me shume informacion

AVENE SOLAR KREM ME NGJYRE SPF50+ 50ML

Krem hidratues me ngjyrë me konsistencë të lehtë që siguron një mbrojtje të gjerë ndaj spektrit UVA-UVB në sajë të përbësve SunSitive Protection te krijuar në laboratoret Pierre Fabre. Shumë rezistent ndaj ujit dhe i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme nomale e të thatë. 

Përbërës aktiv:

  • Kompleksi aktiv foto-mbrojtës siguron mbrojtje optimale ndaj rrezeve UVB-UVA
  • Pre-tocopheryl, pararendës i vitaminës E me efekt të fuqishëm anti-oksidues
  • Ujë Termal Avene me veprim qetësues anti-irritues
  • Pa silikon, pa konservues

Mënyra e përdorimit:

Aplikohet para ekspozimit në diell. Riaplikohet vazhdimisht në rast ekspozimi të zgjatur si dhe pas larjes

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori